Wollongong Wolves eredmények, meccsek és forma
Wollongong Wolves aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 6 meccs
- Formaminta
- 6 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Wollongong Wolves meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
VGYDVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS20%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,75
BTTS25%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,75
BTTS25%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,75
BTTS25%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
2 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
1GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%2 lefedett
Over 2,550%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
2 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
1GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%2 lefedett
Over 2,550%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
2 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
1GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%2 lefedett
Over 2,550%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Australian ChampionshipWollongong Wolves – Lions1–3VAustralian ChampionshipWollongong Wolves – South Hobart2–0GYAustralian ChampionshipPreston Lions – Wollongong Wolves0–0DNew South Wales NPLWollongong Wolves – Manly United0–4VNew South Wales NPLWollongong Wolves – Western Sydney Wanderers U233–0GYNew South Wales NPLRockdale City Suns – Wollongong Wolves1–2GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
45/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: DWL · 3 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.