St Patrick's Athl. eredmények, meccsek és forma
St Patrick's Athl. aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 30. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
St Patrick's Athl. meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
VDVVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,384 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
4GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,10
BTTS40%10 lefedett
Over 2,530%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs1,255 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
4GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,10
BTTS40%10 lefedett
Over 2,530%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs1,255 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,513 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
2GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,67
BTTS67%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs1,513 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
2GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,67
BTTS67%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs1,513 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs0,25
BTTS0%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs0,862 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs0,25
BTTS0%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs0,862 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs0,25
BTTS0%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs0,862 lefedett
Legutóbbi eredmények
Premier DivisionSt Patrick's Athl. – Bohemians2–3VPremier DivisionGalway United – St Patrick's Athl.0–0DPremier DivisionDerry City – St Patrick's Athl.1–0VPremier DivisionSt Patrick's Athl. – Shelbourne1–2VPremier DivisionSligo Rovers – St Patrick's Athl.0–1GYPremier DivisionSt Patrick's Athl. – Shamrock Rovers2–0GYFAI CupSt Patrick's Athl. – Bohemians1–1DPremier DivisionSt Patrick's Athl. – Waterford0–2VPremier DivisionDrogheda United – St Patrick's Athl.0–2GYFAI CupSt Patrick's Athl. – Shamrock Rovers3–2GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
42/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WLLDL · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.