FC Volendam eredmények, meccsek és forma
FC Volendam aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 30. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
FC Volendam meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
VVGYDGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs2,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,254 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,30 pont/meccs
4GY1D5V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs2,20
BTTS70%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs1,254 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
49formaindex / 1001,46 pont/meccs
6GY1D6V
Lőtt gól / meccs2,38
Kapott gól / meccs1,85
BTTS62%13 lefedett
Over 2,562%13 lefedett
Kapott gól nélkül23%13 lefedett
xG / meccs1,946 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,433 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
86formaindex / 1002,57 pont/meccs
6GY0D1V
Lőtt gól / meccs3,29
Kapott gól / meccs1,00
BTTS57%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs2,474 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
86formaindex / 1002,57 pont/meccs
6GY0D1V
Lőtt gól / meccs3,29
Kapott gól / meccs1,00
BTTS57%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs2,474 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs3,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,701 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
6formaindex / 1000,17 pont/meccs
0GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs2,83
BTTS67%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs0,882 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
6formaindex / 1000,17 pont/meccs
0GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs2,83
BTTS67%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs0,882 lefedett
Legutóbbi eredmények
Eerste DivisieFC Volendam – De Graafschap1–2VKNVB BekerFC Eindhoven – FC Volendam5–3VEerste DivisieFC Volendam – Jong Utrecht6–2GYEerste DivisieWaalwijk – FC Volendam1–1DEerste DivisieFC Volendam – Vitesse2–0GYEerste DivisieAlmere City FC – FC Volendam1–0VEerste DivisieFC Volendam – VVV Venlo3–2GYEerste DivisieJong AZ – FC Volendam4–1VEerste DivisieFC Volendam – Den Bosch2–0GYEerste DivisieEmmen – FC Volendam5–3VEerste DivisieFC Volendam – Dordrecht6–1GYEerste DivisieMVV – FC Volendam1–0V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
54/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LWDWL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.