Al Ramtha eredmények, meccsek és forma
Al Ramtha aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 05:27
V18.9 Csapatközpont 360
Al Ramtha meccsközpont
Csapatprogram naprakész42 másodperce
Utolsó forma
GYDVDGY

Al Jazeera
League · Regular Season - 8
2026. 11. 06. 15:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
3GY3D1V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs0,86
BTTS43%7 lefedett
Over 2,529%7 lefedett
Kapott gól nélkül57%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
3GY3D1V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs0,86
BTTS43%7 lefedett
Over 2,529%7 lefedett
Kapott gól nélkül57%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
51/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WDLDW · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.