Stourbridge eredmények, meccsek és forma
Stourbridge aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 05:18
V18.9 Csapatközpont 360
Stourbridge meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
GYGYGYVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Non League Premier - Southern CentralStourbridge – Kettering Town4–1GYNon League Premier - Southern CentralReal Bedford – Stourbridge0–1GYFA TrophyLoughborough University – Stourbridge0–2GYNon League Premier - Southern CentralBury Town – Stourbridge2–0VNon League Premier - Southern CentralWorcester City – Stourbridge1–3GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,90 pont/meccs
6GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,10
BTTS50%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
16 meccsUtolsó 20 mérkőzés
52formaindex / 1001,56 pont/meccs
7GY4D5V
Lőtt gól / meccs1,44
Kapott gól / meccs1,31
BTTS63%16 lefedett
Over 2,550%16 lefedett
Kapott gól nélkül19%16 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,43
Kapott gól / meccs2,00
BTTS71%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,43
Kapott gól / meccs2,00
BTTS71%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs0,60
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
5GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,44
Kapott gól / meccs0,78
BTTS56%9 lefedett
Over 2,533%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
5GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,44
Kapott gól / meccs0,78
BTTS56%9 lefedett
Over 2,533%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Non League Premier - Southern CentralStourbridge – Kettering Town4–1GYNon League Premier - Southern CentralReal Bedford – Stourbridge0–1GYFA TrophyLoughborough University – Stourbridge0–2GYNon League Premier - Southern CentralBury Town – Stourbridge2–0VNon League Premier - Southern CentralWorcester City – Stourbridge1–3GYNon League Premier - Southern CentralStourbridge – Leighton Town2–1GYNon League Premier - Southern CentralStourbridge – Racing Club Warwick0–1VNon League Premier - Southern CentralAlvechurch – Stourbridge0–0DFA TrophyRushall Olympic – Stourbridge1–3GYNon League Premier - Southern CentralStourbridge – Real Bedford1–4VNon League Premier - Southern CentralHitchin Town – Stourbridge1–1DAngol FA-kupaStourbridge – Rushall Olympic1–3V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
44/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWLWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.