Chaves II eredmények, meccsek és forma
Chaves II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Chaves II meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
VVGYGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Campeonato de Portugal Prio - Group AMaia Lidador – Chaves II1–0VCampeonato de Portugal Prio - Group AChaves II – SC Braga B0–1VCampeonato de Portugal Prio - Group ABrito – Chaves II0–4GYCampeonato de Portugal Prio - Group AChaves II – Celoricense1–0GYCampeonato de Portugal Prio - Group AVinhais – Chaves II1–2GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs0,60
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
4GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,29
Kapott gól / meccs0,86
BTTS29%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
4GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,29
Kapott gól / meccs0,86
BTTS29%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs0,33
BTTS0%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs0,33
BTTS0%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs0,33
BTTS0%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Campeonato de Portugal Prio - Group AMaia Lidador – Chaves II1–0VCampeonato de Portugal Prio - Group AChaves II – SC Braga B0–1VCampeonato de Portugal Prio - Group ABrito – Chaves II0–4GYCampeonato de Portugal Prio - Group AChaves II – Celoricense1–0GYCampeonato de Portugal Prio - Group AVinhais – Chaves II1–2GYCampeonato de Portugal Prio - Group AChaves II – Rebordosa1–0GYCampeonato de Portugal Prio - Group AOs Limianos – Chaves II3–1V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
53/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWWLL · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.