Schwaz eredmények, meccsek és forma
Schwaz aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Schwaz meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
GYGYGYGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
5GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,60
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
90formaindex / 1002,70 pont/meccs
9GY0D1V
Lőtt gól / meccs3,10
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%10 lefedett
Over 2,5100%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
9GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,83
Kapott gól / meccs1,58
BTTS75%12 lefedett
Over 2,592%12 lefedett
Kapott gól nélkül17%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
5GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
5GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
5GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs3,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
72formaindex / 1002,17 pont/meccs
4GY1D1V
Lőtt gól / meccs3,17
Kapott gól / meccs1,83
BTTS83%6 lefedett
Over 2,5100%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
72formaindex / 1002,17 pont/meccs
4GY1D1V
Lőtt gól / meccs3,17
Kapott gól / meccs1,83
BTTS83%6 lefedett
Over 2,5100%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Regionalliga - WestLochau – Schwaz0–4GYRegionalliga - WestSchwaz – SK St. Johann3–1GYRegionalliga - WestWolfurt – Schwaz2–5GYRegionalliga - WestSchwaz – Swarovski Tirol II4–3GYRegionalliga - WestSVG Reichenau – Schwaz1–2GYRegionalliga - WestSchwaz – Dornbirn3–0GYRegionalliga - WestRheindorf Altach II – Schwaz2–4GYRegionalliga - WestSchwaz – Kufstein2–1GYRegionalliga - WestHohenems – Schwaz3–1VRegionalliga - WestSchwaz – Kitzbühel3–1GYRegionalliga - WestSchwaz – Imst0–2VRegionalliga - WestLauterach – Schwaz3–3D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
78/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWWWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.