Pinzgau Saalfelden eredmények, meccsek és forma
Pinzgau Saalfelden aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 11 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 30. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Pinzgau Saalfelden meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
DVVVV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY3D6V
Lőtt gól / meccs1,10
Kapott gól / meccs2,20
BTTS60%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
11 meccsUtolsó 20 mérkőzés
18formaindex / 1000,55 pont/meccs
1GY3D7V
Lőtt gól / meccs1,09
Kapott gól / meccs2,18
BTTS64%11 lefedett
Over 2,573%11 lefedett
Kapott gól nélkül18%11 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
6formaindex / 1000,17 pont/meccs
0GY1D5V
Lőtt gól / meccs0,83
Kapott gól / meccs2,50
BTTS83%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
6formaindex / 1000,17 pont/meccs
0GY1D5V
Lőtt gól / meccs0,83
Kapott gól / meccs2,50
BTTS83%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Regionalliga - NorthPinzgau Saalfelden – LASK Juniors3–3DRegionalliga - NorthGrödig – Pinzgau Saalfelden3–1VRegionalliga - NorthPinzgau Saalfelden – SK Vorwarts Steyr0–1VRegionalliga - NorthLeonfelden – Pinzgau Saalfelden4–1VRegionalliga - NorthPinzgau Saalfelden – Bad Schallerbach0–3VRegionalliga - NorthUFC Hallein – Pinzgau Saalfelden0–0DRegionalliga - NorthGurten – Pinzgau Saalfelden4–1VRegionalliga - NorthPinzgau Saalfelden – Ried II2–0GYRegionalliga - NorthWals-Grünau – Pinzgau Saalfelden2–1VRegionalliga - NorthPinzgau Saalfelden – Seekirchen2–2DRegionalliga - NorthTSV St. Johann – Pinzgau Saalfelden2–1V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
25/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LLLLD · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.