Komárom eredmények, meccsek és forma
Komárom aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 12 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 01:00
V18.9 Csapatközpont 360
Komárom meccsközpont
Csapatprogram naprakész2 órája
Utolsó forma
GYGYGYVV

Veszprém
NB III – Északnyugat · Northwest - 15
2026. 11. 07. 13:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,00
BTTS0%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
4GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS30%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
16 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,69 pont/meccs
8GY3D5V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,31
BTTS44%16 lefedett
Over 2,556%16 lefedett
Kapott gól nélkül31%16 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,60
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
3GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,43
Kapott gól / meccs0,86
BTTS43%7 lefedett
Over 2,529%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
3GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,43
Kapott gól / meccs0,86
BTTS43%7 lefedett
Over 2,529%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs2,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
5GY0D4V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,67
BTTS44%9 lefedett
Over 2,578%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
5GY0D4V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,67
BTTS44%9 lefedett
Over 2,578%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
NB III – ÉszaknyugatKomárom – Király SZE3–0GYNB III – ÉszaknyugatBalatonalmádi – Komárom0–3GYNB III – ÉszaknyugatKomárom – Sárisápi Bányász1–0GYNB III – ÉszaknyugatSC Sopron – Komárom3–0VNB III – ÉszaknyugatKomárom – Tatabánya0–2VNB III – ÉszaknyugatBicskei – Komárom4–5GYNB III – ÉszaknyugatKomárom – Gyori ETO II1–1DMagyar KupaSzolnoki MAV FC – Komárom3–1VNB III – ÉszaknyugatHaladás VSE – Komárom1–0VNB III – ÉszaknyugatKomárom – MTE 19040–0DNB III – ÉszaknyugatDorogi FC – Komárom1–0VMagyar KupaUgod – Komárom0–4GY
Következő mérkőzések
NB III – ÉszaknyugatVeszprém – Komárom–ProgramNB III – Északnyugat1908 SZAC – Komárom–ProgramNB III – ÉszaknyugatKomárom – Puskás II–ProgramNB III – ÉszaknyugatKomárom – Zalaegerszegi TE II–ProgramNB III – ÉszaknyugatPápai Perutz – Komárom–ProgramNB III – ÉszaknyugatKomárom – Dorogi FC–ProgramNB III – ÉszaknyugatMTE 1904 – Komárom–ProgramNB III – ÉszaknyugatKomárom – Haladás VSE–ProgramNB III – ÉszaknyugatGyori ETO II – Komárom–ProgramNB III – ÉszaknyugatKomárom – Bicskei–ProgramNB III – ÉszaknyugatTatabánya – Komárom–ProgramNB III – ÉszaknyugatKomárom – SC Sopron–Program
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
47/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LLWWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.