Nagykanizsai ULE eredmények, meccsek és forma
Nagykanizsai ULE aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 12 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 03:00
V18.9 Csapatközpont 360
Nagykanizsai ULE meccsközpont
Csapatprogram naprakész28 perce
Utolsó forma
GYVVVGY

Kecskeméti TE
NB II · Regular Season - 13
2026. 11. 07. 15:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs1,20
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
3GY1D6V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs1,20
BTTS30%10 lefedett
Over 2,530%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
15 meccsUtolsó 20 mérkőzés
38formaindex / 1001,13 pont/meccs
5GY2D8V
Lőtt gól / meccs0,93
Kapott gól / meccs1,27
BTTS40%15 lefedett
Over 2,540%15 lefedett
Kapott gól nélkül27%15 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs1,20
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,57
BTTS43%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,57
BTTS43%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
3GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,88
Kapott gól / meccs1,00
BTTS38%8 lefedett
Over 2,525%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
3GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,88
Kapott gól / meccs1,00
BTTS38%8 lefedett
Over 2,525%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
NB IINagykanizsai ULE – Szeged 20111–0GYNB IIKazincbarcikai – Nagykanizsai ULE2–1VNB IINagykanizsai ULE – Kozarmisleny FC0–3VNB IIGyirmot SE – Nagykanizsai ULE1–0VNB IINagykanizsai ULE – Fehérvár FC1–0GYMagyar KupaMonori Se – Nagykanizsai ULE1–1DNB IIBVSC – Nagykanizsai ULE0–1GYNB IINagykanizsai ULE – Tiszakecske FC1–2VNB IIAjka – Nagykanizsai ULE2–0VNB IINagykanizsai ULE – Soroksar0–1VNB IISzentlőrinc SE – Nagykanizsai ULE1–0VNB IICsakvar – Nagykanizsai ULE1–2GY
Következő mérkőzések
NB IIKecskeméti TE – Nagykanizsai ULE–ProgramNB IINagykanizsai ULE – Mezokovesd-zsory–ProgramNB IIKarcag SE – Nagykanizsai ULE–ProgramNB IIDiosgyori VTK – Nagykanizsai ULE–ProgramNB IINagykanizsai ULE – Csakvar–ProgramNB IINagykanizsai ULE – Szentlőrinc SE–ProgramNB IISoroksar – Nagykanizsai ULE–ProgramNB IINagykanizsai ULE – Ajka–ProgramNB IITiszakecske FC – Nagykanizsai ULE–ProgramNB IINagykanizsai ULE – BVSC–ProgramNB IIFehérvár FC – Nagykanizsai ULE–ProgramNB IINagykanizsai ULE – Gyirmot SE–Program
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
31/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WLLLW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.