Mukura eredmények, meccsek és forma
Mukura aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 11:20
V18.9 Csapatközpont 360
Mukura meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
DDGYDGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
2GY3D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
3GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,57
BTTS43%7 lefedett
Over 2,514%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
3GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,57
BTTS43%7 lefedett
Over 2,514%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,33
BTTS0%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,33
BTTS0%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,33
BTTS0%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
1GY3D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
1GY3D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
1GY3D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
National Soccer LeagueAS Kigali – Mukura0–0DNational Soccer LeagueAl Merreikh – Mukura1–1DNational Soccer LeagueMukura – Gicumbi1–0GYNational Soccer LeagueEtoile de l'Est – Mukura1–1DNational Soccer LeagueAmagaju – Mukura1–2GYNational Soccer LeagueMukura – Police0–1VNational Soccer LeagueMukura – Gasogi United2–0GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
55/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WDWDD · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.