Sur eredmények, meccsek és forma
Sur aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 05:42
V18.9 Csapatközpont 360
Sur meccsközpont
Csapatprogram naprakész1 perce
Utolsó forma
GYVVGYGY

Al Nasr
Professional League · Regular Season - 7
2026. 11. 04. 14:05Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
38formaindex / 1001,13 pont/meccs
3GY0D5V
Lőtt gól / meccs1,38
Kapott gól / meccs2,13
BTTS75%8 lefedett
Over 2,575%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
38formaindex / 1001,13 pont/meccs
3GY0D5V
Lőtt gól / meccs1,38
Kapott gól / meccs2,13
BTTS75%8 lefedett
Over 2,575%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs2,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs2,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs2,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
19/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LLLLW · 6 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.