Zaqatala eredmények, meccsek és forma
Zaqatala aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 6 meccs
- Formaminta
- 6 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 22:28
V18.9 Csapatközpont 360
Zaqatala meccsközpont
Csapatprogram naprakész10 perce
Utolsó forma
VVVVGY

MOIK
Birinci Dasta · Regular Season - 7
2026. 11. 05. 12:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs3,40
BTTS20%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
1GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs3,17
BTTS33%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
1GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs3,17
BTTS33%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 5 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
1GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%2 lefedett
Over 2,5100%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
1GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%2 lefedett
Over 2,5100%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
1GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%2 lefedett
Over 2,5100%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs4,00
BTTS25%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs4,00
BTTS25%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs4,00
BTTS25%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
17/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: L · 1 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.