Penrhyncoch eredmények, meccsek és forma
Penrhyncoch aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 06:26
V18.9 Csapatközpont 360
Penrhyncoch meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
VVVVV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs3,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
4formaindex / 1000,11 pont/meccs
0GY1D8V
Lőtt gól / meccs0,56
Kapott gól / meccs3,11
BTTS44%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül0%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
4formaindex / 1000,11 pont/meccs
0GY1D8V
Lőtt gól / meccs0,56
Kapott gól / meccs3,11
BTTS44%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül0%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs3,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D6V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs3,33
BTTS33%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D6V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs3,33
BTTS33%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
FAW ChampionshipHolyhead Hotspur – Penrhyncoch3–1VFAW ChampionshipLlanuwchllyn – Penrhyncoch4–1VFAW ChampionshipPenrhyncoch – Gresford Athletic0–1VFAW ChampionshipRuthin Town – Penrhyncoch2–0VFAW ChampionshipPenrhyncoch – Bangor City 1876 FC1–5VFAW ChampionshipBuckley Town – Penrhyncoch5–0VFAW ChampionshipGuilsfield – Penrhyncoch4–0VFAW ChampionshipPenrhyncoch – Denbigh Town2–2DFAW ChampionshipBrickfield Rangers – Penrhyncoch2–0V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
13/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LLLLL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.