Rhyl eredmények, meccsek és forma
Rhyl aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 06:28
V18.9 Csapatközpont 360
Rhyl meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
VDDVV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs2,20
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY4D4V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,20
BTTS100%10 lefedett
Over 2,590%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY4D4V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,20
BTTS100%10 lefedett
Over 2,590%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs2,60
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs2,60
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs2,60
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,80
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,80
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,80
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
FAW ChampionshipMold Alexandra – Rhyl2–1VFAW ChampionshipRhyl – Newtown AFC2–2DFAW ChampionshipRuthin Town – Rhyl1–1DFAW ChampionshipRhyl – Brickfield Rangers2–3VFAW ChampionshipGresford Athletic – Rhyl3–1VFAW ChampionshipRhyl – Buckley Town3–3DFAW ChampionshipBangor City 1876 FC – Rhyl2–2DFAW ChampionshipDenbigh Town – Rhyl1–3GYFAW ChampionshipRhyl – Bala Town1–3VFAW ChampionshipRhyl – Caersws4–2GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
39/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LLDDL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.