Club Brugge KV eredmények, meccsek és forma
Club Brugge KV aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 10:57
V18.9 Csapatközpont 360
Club Brugge KV meccsközpont
Csapatprogram naprakész13 másodperce
Utolsó forma
GYGYGYGYGY

PSV Eindhoven
Bajnokok Ligája · League Stage - 4
2026. 11. 04. 21:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
5GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs2,344 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
90formaindex / 1002,70 pont/meccs
9GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs2,855 lefedett
Minden pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
68formaindex / 1002,05 pont/meccs
13GY2D5V
Lőtt gól / meccs2,35
Kapott gól / meccs1,55
BTTS55%20 lefedett
Over 2,585%20 lefedett
Kapott gól nélkül35%20 lefedett
xG / meccs2,468 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
5GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs2,492 lefedett
Hazai pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
7GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül50%10 lefedett
xG / meccs2,273 lefedett
Hazai pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
70formaindex / 1002,10 pont/meccs
13GY3D4V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,30
BTTS50%20 lefedett
Over 2,580%20 lefedett
Kapott gól nélkül40%20 lefedett
xG / meccs2,273 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,80
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs2,484 lefedett
Idegenben
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
6GY0D4V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs2,00
BTTS60%10 lefedett
Over 2,590%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs2,575 lefedett
Idegenben
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
52formaindex / 1001,55 pont/meccs
10GY1D9V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,95
BTTS65%20 lefedett
Over 2,580%20 lefedett
Kapott gól nélkül20%20 lefedett
xG / meccs2,575 lefedett
Legutóbbi eredmények
Jupiler Pro LeagueZulte Waregem – Club Brugge KV2–4GYJupiler Pro LeagueClub Brugge KV – St. Truiden3–2GYBajnokok LigájaClub Brugge KV – Lens3–0GYCupClub Brugge KV – Lokeren-Temse1–0GYBajnokok LigájaInter – Club Brugge KV3–4GYJupiler Pro LeagueRAAL La Louvière – Club Brugge KV1–4GYJupiler Pro LeagueClub Brugge KV – Genk3–0GYJupiler Pro LeagueClub Brugge KV – Antwerp3–1GYBajnokok LigájaClub Brugge KV – Aston Villa2–3VJupiler Pro LeagueLommel United – Club Brugge KV0–1GYJupiler Pro LeagueGent – Club Brugge KV2–1VJupiler Pro LeagueClub Brugge KV – Cercle Brugge1–0GY
Következő mérkőzések
9 meccs8–0–1 GY–D–V23–8 gólok2,67 pont/meccs
3 meccs2–0–1 GY–D–V9–6 gólok2,00 pont/meccs
1 meccs1–0–0 GY–D–V1–0 gólok3,00 pont/meccs
14 meccs7–2–5 GY–D–V32–27 gólok1,64 pont/meccs
12 meccs5–2–5 GY–D–V13–19 gólok1,42 pont/meccs
8 meccs3–2–3 GY–D–V8–11 gólok1,38 pont/meccs
6 meccs1–1–4 GY–D–V6–20 gólok0,67 pont/meccs
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
82/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWWWW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.