Cappellen eredmények, meccsek és forma
Cappellen aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 03:04
V18.9 Csapatközpont 360
Cappellen meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
DGYVVV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs2,20
BTTS20%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
26formaindex / 1000,78 pont/meccs
1GY4D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,33
BTTS33%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
26formaindex / 1000,78 pont/meccs
1GY4D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,33
BTTS33%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
0GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs3,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
0GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs3,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
0GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs3,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs1,80
BTTS20%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs1,80
BTTS20%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs1,80
BTTS20%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Second Amateur Division - VFV BCappellen – Wellen0–0DSecond Amateur Division - VFV BRacing Mechelen – Cappellen1–3GYSecond Amateur Division - VFV BCappellen – Bocholt0–6VSecond Amateur Division - VFV BSint-Truiden II – Cappellen3–0VSecond Amateur Division - VFV BRoyal Antwerp II – Cappellen1–0VSecond Amateur Division - VFV BCappellen – Eendracht Termien3–3DSecond Amateur Division - VFV BWilrijk – Cappellen4–0VSecond Amateur Division - VFV BTongeren – Cappellen0–0DSecond Amateur Division - VFV BCappellen – De Kempen3–3D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
26/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LLLWD · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.