Eendracht Aalst eredmények, meccsek és forma
Eendracht Aalst aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Eendracht Aalst meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
VDVGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Second Amateur Division - VFV ATorhout – Eendracht Aalst3–1VSecond Amateur Division - VFV AVoorde Appelterre – Eendracht Aalst1–1DSecond Amateur Division - VFV AEendracht Aalst – HO Kalken1–2VSecond Amateur Division - VFV AOostkamp – Eendracht Aalst0–1GYSecond Amateur Division - VFV AEendracht Aalst – Zulte Waregem II4–3GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,89 pont/meccs
5GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,89
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
63formaindex / 1001,89 pont/meccs
5GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,89
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,75
Kapott gól / meccs1,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,75
Kapott gól / meccs1,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,75
Kapott gól / meccs1,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Second Amateur Division - VFV ATorhout – Eendracht Aalst3–1VSecond Amateur Division - VFV AVoorde Appelterre – Eendracht Aalst1–1DSecond Amateur Division - VFV AEendracht Aalst – HO Kalken1–2VSecond Amateur Division - VFV AOostkamp – Eendracht Aalst0–1GYSecond Amateur Division - VFV AEendracht Aalst – Zulte Waregem II4–3GYSecond Amateur Division - VFV AFC Lebbeke – Eendracht Aalst1–1DSecond Amateur Division - VFV AEendracht Aalst – Mechelen II3–2GYSecond Amateur Division - VFV AOudenaarde – Eendracht Aalst0–2GYSecond Amateur Division - VFV AEendracht Aalst – Ninove3–0GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
58/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WWLDL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.