Hoogstraten eredmények, meccsek és forma
Hoogstraten aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 11 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 03:08
V18.9 Csapatközpont 360
Hoogstraten meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
VGYDGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,30 pont/meccs
3GY4D3V
Lőtt gól / meccs2,10
Kapott gól / meccs2,00
BTTS70%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
11 meccsUtolsó 20 mérkőzés
39formaindex / 1001,18 pont/meccs
3GY4D4V
Lőtt gól / meccs2,09
Kapott gól / meccs2,09
BTTS73%11 lefedett
Over 2,573%11 lefedett
Kapott gól nélkül9%11 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs2,50
BTTS50%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs2,50
BTTS50%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs1,60
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs1,60
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs1,60
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
First Amateur DivisionHoogstraten – Spouwen-Mopertingen0–1VFirst Amateur DivisionCercle Brugge II – Hoogstraten1–4GYFirst Amateur DivisionHoogstraten – Roeselare Daisel1–1DFirst Amateur DivisionZelzate – Hoogstraten1–4GYFirst Amateur DivisionHoogstraten – Houtvenne3–0GYFirst Amateur DivisionHarelbeke – Hoogstraten3–3DCupHoogstraten – Dender0–6VFirst Amateur DivisionMandel United – Hoogstraten2–1VFirst Amateur DivisionHoogstraten – Lyra-Lierse Berlaar4–4DFirst Amateur DivisionDessel Sport – Hoogstraten1–1DFirst Amateur DivisionHoogstraten – Merelbeke2–3V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
50/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWDWL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.