Huy eredmények, meccsek és forma
Huy aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 03:12
V18.9 Csapatközpont 360
Huy meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
VGYGYGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs2,20
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
4GY0D4V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,13
BTTS88%8 lefedett
Over 2,588%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
4GY0D4V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,13
BTTS88%8 lefedett
Over 2,588%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs1,50
BTTS100%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs1,50
BTTS100%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs1,50
BTTS100%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Second Amateur Division - ACFFLa Calamine – Huy4–1VSecond Amateur Division - ACFFHuy – Stade Mouscronnois6–1GYSecond Amateur Division - ACFFRUS Binche – Huy1–2GYSecond Amateur Division - ACFFHuy – AS Eupen II3–1GYSecond Amateur Division - ACFFSG-Tertre-Hautrage – Huy4–1VSecond Amateur Division - ACFFHuy – Jette1–3VSecond Amateur Division - ACFFHuy – Braine2–1GYSecond Amateur Division - ACFFStockay-Warfusée – Huy2–0V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
45/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LWWWL · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.