Nijlen eredmények, meccsek és forma
Nijlen aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 11 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 03:27
V18.9 Csapatközpont 360
Nijlen meccsközpont
Csapatprogram naprakész6 perce
Utolsó forma
VDGYVV

Bocholt
Second Amateur Division - VFV B · VFV B - 11
2026. 11. 07. 20:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
37formaindex / 1001,10 pont/meccs
3GY2D5V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,50
BTTS70%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
11 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
3GY2D6V
Lőtt gól / meccs1,36
Kapott gól / meccs2,45
BTTS64%11 lefedett
Over 2,573%11 lefedett
Kapott gól nélkül0%11 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs2,80
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs3,17
BTTS83%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs3,17
BTTS83%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Second Amateur Division - VFV BRupel Boom – Nijlen1–0VSecond Amateur Division - VFV BNijlen – Hades3–3DSecond Amateur Division - VFV BDiegem Sport – Nijlen1–4GYCupUnion St. Gilloise – Nijlen3–0VSecond Amateur Division - VFV BNijlen – Racing Mechelen1–5VSecond Amateur Division - VFV BNijlen – De Kempen1–4VSecond Amateur Division - VFV BSint-Truiden II – Nijlen1–2GYCupNijlen – Rupel Boom3–1GYSecond Amateur Division - VFV BNijlen – Wellen1–1DSecond Amateur Division - VFV BNijlen – Tempo Overijse0–5VSecond Amateur Division - VFV BRoyal Antwerp II – Nijlen2–0V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
28/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LLWDL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.