RFC Wetteren eredmények, meccsek és forma
RFC Wetteren aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
RFC Wetteren meccsközpont
Helyi csapatarchívum7 órája
Utolsó forma
VGYVDV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
3GY3D4V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,10
BTTS70%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
3GY3D4V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,10
BTTS70%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs2,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs2,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs2,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Second Amateur Division - VFV AHO Kalken – RFC Wetteren4–1VSecond Amateur Division - VFV ARFC Wetteren – Torhout1–0GYSecond Amateur Division - VFV AFC Lebbeke – RFC Wetteren3–2VSecond Amateur Division - VFV ARFC Wetteren – Sparta Petegem1–1DSecond Amateur Division - VFV AKRC Gent – RFC Wetteren5–1VSecond Amateur Division - VFV ARFC Wetteren – Londerzeel1–1DSecond Amateur Division - VFV AZulte Waregem II – RFC Wetteren2–3GYSecond Amateur Division - VFV ARFC Wetteren – Voorde Appelterre0–2VSecond Amateur Division - VFV ANinove – RFC Wetteren0–2GYSecond Amateur Division - VFV ARFC Wetteren – VW Hamme3–3D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
38/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LDLWL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.