Rochefort eredmények, meccsek és forma
Rochefort aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 01:04
V18.9 Csapatközpont 360
Rochefort meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
DGYVDGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,90 pont/meccs
5GY4D1V
Lőtt gól / meccs2,10
Kapott gól / meccs1,10
BTTS60%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
69formaindex / 1002,08 pont/meccs
7GY4D1V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs1,08
BTTS58%12 lefedett
Over 2,550%12 lefedett
Kapott gól nélkül33%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
3GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
4GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
4GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
61formaindex / 1001,83 pont/meccs
3GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,83
Kapott gól / meccs0,83
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
61formaindex / 1001,83 pont/meccs
3GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,83
Kapott gól / meccs0,83
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
First Amateur DivisionFlénu – Rochefort1–1DFirst Amateur DivisionRochefort – Olympic Charleroi4–0GYFirst Amateur DivisionAlbert Quévy-Mons – Rochefort2–0VCupRochefort – Gent3–3DFirst Amateur DivisionMeux – Rochefort0–3GYFirst Amateur DivisionRochefort – Standard Liège II1–0GYFirst Amateur DivisionRWDM – Rochefort1–1DCupRochefort – K. Lierse S.K.3–2GYFirst Amateur DivisionRochefort – Sporting Charleroi II1–1DFirst Amateur DivisionTubize – Rochefort1–4GYFirst Amateur DivisionRochefort – Habay-la-Neuve4–2GYFirst Amateur DivisionUnion Saint-Gilloise II – Rochefort0–2GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
69/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WWLWD · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.