Union Namur eredmények, meccsek és forma
Union Namur aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 6 meccs
- Formaminta
- 6 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 03:30
V18.9 Csapatközpont 360
Union Namur meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 órája
Utolsó forma
DDVDV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Second Amateur Division - ACFFSG-Tertre-Hautrage – Union Namur1–1DSecond Amateur Division - ACFFOstiches – Union Namur0–0DSecond Amateur Division - ACFFAcren-Lessines – Union Namur4–1VSecond Amateur Division - ACFFUnion Namur – Stockay-Warfusée0–0DSecond Amateur Division - ACFFRichelle United – Union Namur2–0V
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
0GY3D2V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY3D3V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs2,00
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY3D3V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs2,00
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 5 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,50
BTTS50%2 lefedett
Over 2,550%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 10 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,50
BTTS50%2 lefedett
Over 2,550%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 20 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,50
BTTS50%2 lefedett
Over 2,550%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs1,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs1,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs1,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Second Amateur Division - ACFFSG-Tertre-Hautrage – Union Namur1–1DSecond Amateur Division - ACFFOstiches – Union Namur0–0DSecond Amateur Division - ACFFAcren-Lessines – Union Namur4–1VSecond Amateur Division - ACFFUnion Namur – Stockay-Warfusée0–0DSecond Amateur Division - ACFFRichelle United – Union Namur2–0VSecond Amateur Division - ACFFUnion Namur – Ganshoren2–5V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
24/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LDLDD · 6 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.