B 93 eredmények, meccsek és forma
B 93 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
B 93 meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
GYVVGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
4GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,30
BTTS80%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
5GY3D4V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,42
BTTS67%12 lefedett
Over 2,575%12 lefedett
Kapott gól nélkül25%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
38formaindex / 1001,14 pont/meccs
2GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,71
BTTS71%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
38formaindex / 1001,14 pont/meccs
2GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,71
BTTS71%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
2. DivisionThisted FC – B 931–3GY2. DivisionB 93 – Brabrand2–3V2. DivisionNaestved – B 932–1V2. DivisionB 93 – Middelfart3–1GY2. DivisionFremad Amager – B 930–3GY2. DivisionB 93 – Thisted FC1–0GY2. DivisionSkive – B 932–1V2. DivisionVSK Århus – B 932–2D2. DivisionB 93 – Naestved1–1D2. DivisionBrabrand – B 931–1D2. DivisionB 93 – HIK3–0GY2. DivisionNykobing FC – B 934–0V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
52/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWLLW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.