Hapoel Kfar Shalem eredmények, meccsek és forma
Hapoel Kfar Shalem aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 13:13
V18.9 Csapatközpont 360
Hapoel Kfar Shalem meccsközpont
Csapatprogram naprakész3 perce
Utolsó forma
GYVGYGYGY

Maccabi Herzliya
Liga Leumit · Regular Season - 13
2026. 11. 06. 14:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs2,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
6GY2D2V
Lőtt gól / meccs2,30
Kapott gól / meccs2,40
BTTS60%10 lefedett
Over 2,5100%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
8GY2D3V
Lőtt gól / meccs2,23
Kapott gól / meccs2,23
BTTS62%13 lefedett
Over 2,592%13 lefedett
Kapott gól nélkül23%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
90formaindex / 1002,71 pont/meccs
6GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,86
Kapott gól / meccs1,29
BTTS71%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
90formaindex / 1002,71 pont/meccs
6GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,86
Kapott gól / meccs1,29
BTTS71%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs3,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
2GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs3,33
BTTS50%6 lefedett
Over 2,5100%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
2GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs3,33
BTTS50%6 lefedett
Over 2,5100%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Liga LeumitHapoel Kfar Shalem – Ironi Modi'in3–2GYState CupHapoel Bnei Jisr az-Zarqa – Hapoel Kfar Shalem9–0VLiga LeumitHapoel Rishon LeZion – Hapoel Kfar Shalem0–3GYLiga LeumitHapoel Kfar Shalem – Hapoel Acre4–0GYLiga LeumitHapoel Kfar Shalem – Hapoel Ra'anana2–1GYLiga LeumitMaccabi Bnei Raina – Hapoel Kfar Shalem1–2GYLiga LeumitHapoel Kfar Shalem – Maccabi Kabilio Jaffa3–1GYLiga LeumitHapoel Afula – Hapoel Kfar Shalem3–3DLiga LeumitHapoel Kfar Shalem – Maccabi Ahi Nazareth3–3DLiga LeumitAshdod – Hapoel Kfar Shalem4–0VLiga LeumitHapoel Kfar Shalem – Kiryat Yam SC3–2GYLiga LeumitBnei Yehuda – Hapoel Kfar Shalem3–1V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
68/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWWWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.