Gent eredmények, meccsek és forma
Gent aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 06:42
V18.9 Csapatközpont 360
Gent meccsközpont
Csapatprogram naprakész12 perce
Utolsó forma
VGYVDGY

KuPS
Konferencia-liga · League Stage - 3
2026. 11. 05. 18:45Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,40
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,394 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
6GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,70
Kapott gól / meccs0,90
BTTS30%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül50%10 lefedett
xG / meccs1,345 lefedett
Minden pálya
17 meccsUtolsó 20 mérkőzés
61formaindex / 1001,82 pont/meccs
9GY4D4V
Lőtt gól / meccs1,47
Kapott gól / meccs1,06
BTTS41%17 lefedett
Over 2,541%17 lefedett
Kapott gól nélkül35%17 lefedett
xG / meccs1,356 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
5GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs1,723 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
71formaindex / 1002,13 pont/meccs
5GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,38
Kapott gól / meccs0,63
BTTS38%8 lefedett
Over 2,538%8 lefedett
Kapott gól nélkül50%8 lefedett
xG / meccs1,723 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
71formaindex / 1002,13 pont/meccs
5GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,38
Kapott gól / meccs0,63
BTTS38%8 lefedett
Over 2,538%8 lefedett
Kapott gól nélkül50%8 lefedett
xG / meccs1,723 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs0,983 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
52formaindex / 1001,56 pont/meccs
4GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,56
Kapott gól / meccs1,44
BTTS44%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs0,983 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
52formaindex / 1001,56 pont/meccs
4GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,56
Kapott gól / meccs1,44
BTTS44%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs0,983 lefedett
Legutóbbi eredmények
Jupiler Pro LeagueLommel United – Gent2–0VJupiler Pro LeagueGent – Anderlecht4–0GYKonferencia-ligaSC Braga – Gent2–0VCupRochefort – Gent3–3DKonferencia-ligaGent – Aarhus1–0GYJupiler Pro LeagueZulte Waregem – Gent0–2GYJupiler Pro LeagueGent – Standard Liege2–1GYJupiler Pro LeagueGenk – Gent1–1DJupiler Pro LeagueCercle Brugge – Gent0–3GYJupiler Pro LeagueGent – OH Leuven1–0GYJupiler Pro LeagueGent – Club Brugge KV2–1GYKonferencia-ligaHibernian – Gent2–3GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
74/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DWWWL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.