Étoile Carouge eredmények, meccsek és forma
Étoile Carouge aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 11 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 18:57
V18.9 Csapatközpont 360
Étoile Carouge meccsközpont
Csapatprogram naprakész5 perce
Utolsó forma
DGYVVV

FC Winterthur
Challenge League · Regular Season - 13
2026. 11. 07. 18:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
30formaindex / 1000,90 pont/meccs
2GY3D5V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,80
BTTS50%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
11 meccsUtolsó 20 mérkőzés
36formaindex / 1001,09 pont/meccs
3GY3D5V
Lőtt gól / meccs0,91
Kapott gól / meccs1,64
BTTS45%11 lefedett
Over 2,555%11 lefedett
Kapott gól nélkül18%11 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs2,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
2GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,83
Kapott gól / meccs1,83
BTTS33%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
2GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,83
Kapott gól / meccs1,83
BTTS33%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Challenge LeagueÉtoile Carouge – SC Kriens2–2DChallenge LeagueFC Aarau – Étoile Carouge1–2GYSchweizer CupStade Lausanne-Ouchy – Étoile Carouge3–0VChallenge LeagueÉtoile Carouge – Yverdon Sport0–2VChallenge LeagueSC Kriens – Étoile Carouge4–1VChallenge LeagueÉtoile Carouge – FC Winterthur0–1VChallenge LeagueÉtoile Carouge – FC WIL 19001–1DChallenge LeagueStade Lausanne-Ouchy – Étoile Carouge3–0VChallenge LeagueÉtoile Carouge – Rapperswil2–1GYChallenge LeagueStade Nyonnais – Étoile Carouge0–0DSchweizer CupCollex-Bossy – Étoile Carouge0–2GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
33/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LLLWD · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.