Stilon Gorzów eredmények, meccsek és forma
Stilon Gorzów aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 25. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Stilon Gorzów meccsközpont
Helyi csapatarchívum9 napja
Utolsó forma
VVVDD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs2,80
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY3D4V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,13
BTTS88%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY3D4V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,13
BTTS88%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,00
BTTS67%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,00
BTTS67%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,00
BTTS67%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,80
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,80
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,80
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
III Liga - Group 3Zagłębie Lubin II – Stilon Gorzów3–1VIII Liga - Group 3Górnik Polkowice – Stilon Gorzów4–1VIII Liga - Group 3Karkonosze Jelenia Góra – Stilon Gorzów4–2VIII Liga - Group 3Stilon Gorzów – Warta Gorzów1–1DIII Liga - Group 3Miedź Legnica II – Stilon Gorzów2–2DIII Liga - Group 3Stilon Gorzów – Kluczbork0–1VIII Liga - Group 3Rakow II – Stilon Gorzów1–4GYIII Liga - Group 3Stilon Gorzów – Polonia Nysa1–1D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
31/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DDLLL · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.