Jungnang Chorus Mustang eredmények, meccsek és forma
Jungnang Chorus Mustang aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Jungnang Chorus Mustang meccsközpont
Helyi csapatarchívum4 napja
Utolsó forma
VVGYVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,20
BTTS20%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,29 pont/meccs
3GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,43
Kapott gól / meccs1,71
BTTS14%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
43formaindex / 1001,29 pont/meccs
3GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,43
Kapott gól / meccs1,71
BTTS14%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,00
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,00
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,00
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs2,25
BTTS0%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs2,25
BTTS0%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs2,25
BTTS0%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
K4 LeagueJecheon Citizen – Jungnang Chorus Mustang1–0VK4 LeagueGeoje Citizen – Jungnang Chorus Mustang4–0VK4 LeagueJungnang Chorus Mustang – Haman2–0GYK4 LeagueJincheon – Jungnang Chorus Mustang4–0VK4 LeagueJungnang Chorus Mustang – Pyeongchang United3–2GYK4 LeagueSejong SA – Jungnang Chorus Mustang0–5GYK4 LeagueJungnang Chorus Mustang – Namyangju0–1V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
40/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WLWLL · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.