Chelsea U21 eredmények, meccsek és forma
Chelsea U21 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 25. 07:05
V18.9 Csapatközpont 360
Chelsea U21 meccsközpont
Helyi csapatarchívum9 napja
Utolsó forma
DGYGYGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs1,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs2,121 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
71formaindex / 1002,13 pont/meccs
5GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,63
Kapott gól / meccs1,63
BTTS88%8 lefedett
Over 2,588%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs2,121 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
71formaindex / 1002,13 pont/meccs
5GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,63
Kapott gól / meccs1,63
BTTS88%8 lefedett
Over 2,588%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs2,121 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,33
Kapott gól / meccs2,33
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,33
Kapott gól / meccs2,33
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,33
Kapott gól / meccs2,33
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs2,121 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs2,121 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs2,121 lefedett
Legutóbbi eredmények
Premier League 2 Division OneChelsea U21 – Liverpool U212–2DPremier League 2 Division OneStoke City U21 – Chelsea U211–2GYEFL TrophyReading – Chelsea U210–2GYPremier League 2 Division OneChelsea U21 – Fulham U213–1GYPremier League 2 Division OneArsenal U21 – Chelsea U211–4GYPremier League 2 Division OneChelsea U21 – West Ham United U215–4GYEFL TrophyBristol Rovers – Chelsea U212–2DPremier League 2 Division OneAFC Bournemouth U21 – Chelsea U212–1V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
65/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWWWD · 6 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.