St. Truiden eredmények, meccsek és forma
St. Truiden aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 17:58
V18.9 Csapatközpont 360
St. Truiden meccsközpont
Csapatprogram naprakész4 perce
Utolsó forma
VVGYGYGY

Brann
Konferencia-liga · League Stage - 3
2026. 11. 05. 21:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs2,224 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
4GY0D6V
Lőtt gól / meccs1,70
Kapott gól / meccs1,70
BTTS40%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs2,065 lefedett
Minden pálya
14 meccsUtolsó 20 mérkőzés
45formaindex / 1001,36 pont/meccs
6GY1D7V
Lőtt gól / meccs1,93
Kapott gól / meccs1,79
BTTS50%14 lefedett
Over 2,564%14 lefedett
Kapott gól nélkül29%14 lefedett
xG / meccs2,107 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs2,752 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
4GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,71
Kapott gól / meccs1,14
BTTS29%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs2,752 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
4GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,71
Kapott gól / meccs1,14
BTTS29%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs2,752 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs2,054 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs2,14
Kapott gól / meccs2,43
BTTS71%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs1,845 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs2,14
Kapott gól / meccs2,43
BTTS71%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs1,845 lefedett
Legutóbbi eredmények
Jupiler Pro LeagueSt. Truiden – OH Leuven1–2VJupiler Pro LeagueClub Brugge KV – St. Truiden3–2VKonferencia-ligaFC Midtjylland – St. Truiden0–1GYCupSt. Truiden – Lommel United4–1GYKonferencia-ligaSt. Truiden – FC Iberia 19992–0GYJupiler Pro LeagueKV Mechelen – St. Truiden4–3VJupiler Pro LeagueSt. Truiden – KVC Westerlo0–2VJupiler Pro LeagueSK Beveren – St. Truiden2–0VJupiler Pro LeagueSt. Truiden – RAAL La Louvière4–0GYJupiler Pro LeagueSt. Truiden – Union St. Gilloise0–3VJupiler Pro LeagueAntwerp – St. Truiden1–4GYEurópa-ligaOmonia Nicosia – St. Truiden4–2V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
33/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LLLLL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.