Charleroi eredmények, meccsek és forma
Charleroi aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Charleroi meccsközpont
Helyi csapatarchívum17 órája
Utolsó forma
GYVGYGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,923 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
8GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,90
Kapott gól / meccs1,10
BTTS40%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül50%10 lefedett
xG / meccs1,695 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
8GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,90
Kapott gól / meccs1,10
BTTS40%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül50%10 lefedett
xG / meccs1,695 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs1,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs1,822 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs1,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs1,822 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs1,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs1,822 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs0,80
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs1,792 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
5GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,17
Kapott gól / meccs0,67
BTTS17%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül67%6 lefedett
xG / meccs1,613 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
5GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,17
Kapott gól / meccs0,67
BTTS17%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül67%6 lefedett
xG / meccs1,613 lefedett
Legutóbbi eredmények
Jupiler Pro LeagueCharleroi – RAAL La Louvière5–2GYJupiler Pro LeagueAntwerp – Charleroi3–0VCupAlbert Quévy-Mons – Charleroi0–1GYJupiler Pro LeagueStandard Liege – Charleroi0–1GYJupiler Pro LeagueCharleroi – Cercle Brugge3–2GYJupiler Pro LeagueZulte Waregem – Charleroi0–1GYJupiler Pro LeagueCharleroi – Union St. Gilloise2–3VJupiler Pro LeagueKortrijk – Charleroi1–3GYJupiler Pro LeagueCharleroi – KV Mechelen2–0GYJupiler Pro LeagueLommel United – Charleroi0–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
68/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WWWLW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.