Bromsgrove Sporting eredmények, meccsek és forma
Bromsgrove Sporting aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 05:08
V18.9 Csapatközpont 360
Bromsgrove Sporting meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
GYDGYDGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Non League Premier - Southern CentralLeighton Town – Bromsgrove Sporting1–5GYNon League Premier - Southern CentralBromsgrove Sporting – Stratford Town2–2DFA TrophyAnstey Nomads – Bromsgrove Sporting0–1GYNon League Premier - Southern CentralBromsgrove Sporting – Banbury United1–1DNon League Premier - Southern CentralBromsgrove Sporting – Kettering Town2–1GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
3GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,90 pont/meccs
5GY4D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,10
BTTS80%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
17 meccsUtolsó 20 mérkőzés
73formaindex / 1002,18 pont/meccs
11GY4D2V
Lőtt gól / meccs1,76
Kapott gól / meccs0,88
BTTS65%17 lefedett
Over 2,553%17 lefedett
Kapott gól nélkül35%17 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
2GY3D0V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,20
BTTS100%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
5GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs0,89
BTTS67%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
5GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs0,89
BTTS67%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
79formaindex / 1002,38 pont/meccs
6GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,88
Kapott gól / meccs0,88
BTTS63%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül38%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
79formaindex / 1002,38 pont/meccs
6GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,88
Kapott gól / meccs0,88
BTTS63%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül38%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Non League Premier - Southern CentralLeighton Town – Bromsgrove Sporting1–5GYNon League Premier - Southern CentralBromsgrove Sporting – Stratford Town2–2DFA TrophyAnstey Nomads – Bromsgrove Sporting0–1GYNon League Premier - Southern CentralBromsgrove Sporting – Banbury United1–1DNon League Premier - Southern CentralBromsgrove Sporting – Kettering Town2–1GYNon League Premier - Southern CentralReal Bedford – Bromsgrove Sporting1–1DAngol FA-kupaBury – Bromsgrove Sporting2–1VNon League Premier - Southern CentralBromsgrove Sporting – Leamington1–1DFA TrophyRacing Club Warwick – Bromsgrove Sporting0–1GYNon League Premier - Southern CentralStratford Town – Bromsgrove Sporting2–3GYAngol FA-kupaBromsgrove Sporting – Leek Town2–1GYNon League Premier - Southern CentralBromsgrove Sporting – Bury Town1–0GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
69/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DWDDW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.