Ucam Murcia eredmények, meccsek és forma
Ucam Murcia aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Ucam Murcia meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
GYVGYGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
6GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,44
Kapott gól / meccs1,22
BTTS67%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
6GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,44
Kapott gól / meccs1,22
BTTS67%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,75
Kapott gól / meccs1,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,75
Kapott gól / meccs1,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,75
Kapott gól / meccs1,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Segunda División RFEF - Group 3Ucam Murcia – Mallorca II5–1GYSegunda División RFEF - Group 3Ucam Murcia – Cieza2–4VSegunda División RFEF - Group 3Peña Deportiva – Ucam Murcia0–1GYSegunda División RFEF - Group 3Ucam Murcia – Alcoyano2–0GYSegunda División RFEF - Group 3Elche II – Ucam Murcia1–5GYSegunda División RFEF - Group 3Ucam Murcia – Intercity1–2VSegunda División RFEF - Group 3Atlético Baleares – Ucam Murcia1–4GYSegunda División RFEF - Group 3Ucam Murcia – Valencia II1–0GYSegunda División RFEF - Group 3Castellonense – Ucam Murcia2–1V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
65/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWWLW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.