La Calamine eredmények, meccsek és forma
La Calamine aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 03:12
V18.9 Csapatközpont 360
La Calamine meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
GYVGYVV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Second Amateur Division - ACFFLa Calamine – Huy4–1GYSecond Amateur Division - ACFFRichelle United – La Calamine3–2VSecond Amateur Division - ACFFLa Calamine – Ganshoren1–0GYSecond Amateur Division - ACFFEntité Manageoise – La Calamine1–0VSecond Amateur Division - ACFFLa Calamine – Acren-Lessines2–3V
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
37formaindex / 1001,11 pont/meccs
3GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,56
Kapott gól / meccs1,56
BTTS56%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül11%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
37formaindex / 1001,11 pont/meccs
3GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,56
Kapott gól / meccs1,56
BTTS56%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül11%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Second Amateur Division - ACFFLa Calamine – Huy4–1GYSecond Amateur Division - ACFFRichelle United – La Calamine3–2VSecond Amateur Division - ACFFLa Calamine – Ganshoren1–0GYSecond Amateur Division - ACFFEntité Manageoise – La Calamine1–0VSecond Amateur Division - ACFFLa Calamine – Acren-Lessines2–3VSecond Amateur Division - ACFFStade Mouscronnois – La Calamine3–4GYSecond Amateur Division - ACFFAS Eupen II – La Calamine1–1DSecond Amateur Division - ACFFLa Calamine – SG-Tertre-Hautrage0–1VSecond Amateur Division - ACFFCrossing Schaerbeek – La Calamine1–0V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
40/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LLWLW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.