Walton & Hersham élő eredmény, meccsek és forma
Walton & Hersham aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Walton & Hersham meccsközpont
Az élő csapatadatok elavultak3 napja
Utolsó forma
VVVGYGY

Dagenham & Redbridge
National League - South · National League South - 3
10. perc · 0–0Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,40
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
2GY2D6V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,00
BTTS40%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
21formaindex / 1000,62 pont/meccs
2GY2D9V
Lőtt gól / meccs0,69
Kapott gól / meccs2,23
BTTS38%13 lefedett
Over 2,554%13 lefedett
Kapott gól nélkül8%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs2,40
BTTS20%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
5formaindex / 1000,14 pont/meccs
0GY1D6V
Lőtt gól / meccs0,43
Kapott gól / meccs2,71
BTTS29%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
5formaindex / 1000,14 pont/meccs
0GY1D6V
Lőtt gól / meccs0,43
Kapott gól / meccs2,71
BTTS29%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
2GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,67
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
2GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,67
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
National League - SouthWalton & Hersham – Torquay0–3VNational League - SouthWalton & Hersham – Salisbury0–2VNational League - SouthHorsham – Walton & Hersham1–0VNational League - SouthAFC Totton – Walton & Hersham0–1GYNational League - SouthBraintree – Walton & Hersham1–3GYNational League - SouthWalton & Hersham – Farnborough2–2DAngol FA-kupaWalton & Hersham – Horsham0–3VNational League - SouthTruro City – Walton & Hersham1–1DNational League - SouthWalton & Hersham – Ebbsfleet United0–2VNational League - SouthTonbridge Angels – Walton & Hersham5–1VNational League - SouthWalton & Hersham – Dorking Wanderers1–4VNational League - SouthChesham United – Walton & Hersham2–0V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
26/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWLLL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.