Las Rozas eredmények, meccsek és forma
Las Rozas aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Las Rozas meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
VGYDGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Tercera División RFEF - Group 7Fuenlabrada – Las Rozas3–0VTercera División RFEF - Group 7Las Rozas – Alcobendas Sport4–3GYTercera División RFEF - Group 7Colonia Moscardó – Las Rozas1–1DTercera División RFEF - Group 7Las Rozas – SS Reyes II4–2GYTercera División RFEF - Group 7Las Rozas – RC Alcobendas3–0GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,89 pont/meccs
5GY2D2V
Lőtt gól / meccs2,22
Kapott gól / meccs1,67
BTTS78%9 lefedett
Over 2,578%9 lefedett
Kapott gól nélkül11%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
63formaindex / 1001,89 pont/meccs
5GY2D2V
Lőtt gól / meccs2,22
Kapott gól / meccs1,67
BTTS78%9 lefedett
Over 2,578%9 lefedett
Kapott gól nélkül11%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
4GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,50
Kapott gól / meccs1,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
4GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,50
Kapott gól / meccs1,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
4GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,50
Kapott gól / meccs1,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 7Fuenlabrada – Las Rozas3–0VTercera División RFEF - Group 7Las Rozas – Alcobendas Sport4–3GYTercera División RFEF - Group 7Colonia Moscardó – Las Rozas1–1DTercera División RFEF - Group 7Las Rozas – SS Reyes II4–2GYTercera División RFEF - Group 7Las Rozas – RC Alcobendas3–0GYTercera División RFEF - Group 7Trival Valderas – Las Rozas2–1VTercera División RFEF - Group 7Galapagar – Las Rozas1–1DTercera División RFEF - Group 7Las Rozas – Leganés II3–2GYTercera División RFEF - Group 7Cala Pozuelo – Las Rozas1–3GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
59/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WWDWL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.