Atzeneta eredmények, meccsek és forma
Atzeneta aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 10:48
V18.9 Csapatközpont 360
Atzeneta meccsközpont
Csapatprogram naprakész19 másodperce
Utolsó forma
VGYDDV

Soneja
Tercera División RFEF - Group 6 · Group 6 - 7
2026. 11. 04. 19:30Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
29formaindex / 1000,88 pont/meccs
1GY4D3V
Lőtt gól / meccs0,88
Kapott gól / meccs1,25
BTTS75%8 lefedett
Over 2,538%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
29formaindex / 1000,88 pont/meccs
1GY4D3V
Lőtt gól / meccs0,88
Kapott gól / meccs1,25
BTTS75%8 lefedett
Over 2,538%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,75
BTTS100%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,75
BTTS100%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,75
BTTS100%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 6Saguntino – Atzeneta3–1VTercera División RFEF - Group 6Atzeneta – Roda2–1GYTercera División RFEF - Group 6Atzeneta – Acero1–1DTercera División RFEF - Group 6Vall de Uxó – Atzeneta1–1DTercera División RFEF - Group 6Atzeneta – Hércules II0–1VTercera División RFEF - Group 6Torrent – Atzeneta1–1DTercera División RFEF - Group 6Atzeneta – Eldense B0–0DTercera División RFEF - Group 6Buñol – Atzeneta2–1V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
36/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LDDWL · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.