Almazán eredmények, meccsek és forma
Almazán aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 03:06
V18.9 Csapatközpont 360
Almazán meccsközpont
Helyi csapatarchívum11 órája
Utolsó forma
GYVGYVD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
48formaindex / 1001,44 pont/meccs
3GY4D2V
Lőtt gól / meccs1,56
Kapott gól / meccs1,56
BTTS78%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
48formaindex / 1001,44 pont/meccs
3GY4D2V
Lőtt gól / meccs1,56
Kapott gól / meccs1,56
BTTS78%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 8Mirandés II – Almazán0–2GYTercera División RFEF - Group 8UD Santa Marta – Almazán2–1VTercera División RFEF - Group 8Almazán – Burgos Promesas1–0GYTercera División RFEF - Group 8Cultural Leonesa II – Almazán5–2VTercera División RFEF - Group 8Almazán – Palencia CF2–2DTercera División RFEF - Group 8Colegios Diocesanos – Almazán1–1DTercera División RFEF - Group 8Almazán – Villaralbo2–2DTercera División RFEF - Group 8Arandina – Almazán1–1DTercera División RFEF - Group 8Almazán – Unionistas II2–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
47/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: DLWLW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.