Burgos Promesas eredmények, meccsek és forma
Burgos Promesas aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Burgos Promesas meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
GYGYVDGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Tercera División RFEF - Group 8Calasanz de Soria – Burgos Promesas0–2GYTercera División RFEF - Group 8Burgos Promesas – Salamanca II3–0GYTercera División RFEF - Group 8Almazán – Burgos Promesas1–0VTercera División RFEF - Group 8Burgos Promesas – UD Santa Marta1–1DTercera División RFEF - Group 8Mirandés II – Burgos Promesas1–2GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
74formaindex / 1002,22 pont/meccs
6GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs0,33
BTTS22%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül67%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
74formaindex / 1002,22 pont/meccs
6GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs0,33
BTTS22%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül67%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,25
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,25
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,25
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs0,40
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs0,40
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs0,40
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 8Calasanz de Soria – Burgos Promesas0–2GYTercera División RFEF - Group 8Burgos Promesas – Salamanca II3–0GYTercera División RFEF - Group 8Almazán – Burgos Promesas1–0VTercera División RFEF - Group 8Burgos Promesas – UD Santa Marta1–1DTercera División RFEF - Group 8Mirandés II – Burgos Promesas1–2GYTercera División RFEF - Group 8Cultural Leonesa II – Burgos Promesas0–0DTercera División RFEF - Group 8Burgos Promesas – Palencia CF3–0GYTercera División RFEF - Group 8Colegios Diocesanos – Burgos Promesas0–3GYTercera División RFEF - Group 8Burgos Promesas – Villaralbo1–0GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
71/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WDLWW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.