La Virgen del Camino eredmények, meccsek és forma
La Virgen del Camino aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 02:12
V18.9 Csapatközpont 360
La Virgen del Camino meccsközpont
Csapatprogram naprakész3 perce
Utolsó forma
GYDVGYV

Arandina
Tercera División RFEF - Group 8 · Group 8 - 10
2026. 11. 08. 12:00Legutóbbi forma
Tercera División RFEF - Group 8La Virgen del Camino – Unionistas II2–1GYTercera División RFEF - Group 8La Virgen del Camino – Mirandés II0–0DTercera División RFEF - Group 8Guijuelo – La Virgen del Camino5–1VTercera División RFEF - Group 8La Virgen del Camino – Atlético Mansillés1–0GYTercera División RFEF - Group 8Bembibre – La Virgen del Camino2–0V
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
59formaindex / 1001,78 pont/meccs
5GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,22
Kapott gól / meccs1,22
BTTS44%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
59formaindex / 1001,78 pont/meccs
5GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,22
Kapott gól / meccs1,22
BTTS44%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 8La Virgen del Camino – Unionistas II2–1GYTercera División RFEF - Group 8La Virgen del Camino – Mirandés II0–0DTercera División RFEF - Group 8Guijuelo – La Virgen del Camino5–1VTercera División RFEF - Group 8La Virgen del Camino – Atlético Mansillés1–0GYTercera División RFEF - Group 8Bembibre – La Virgen del Camino2–0VTercera División RFEF - Group 8La Virgen del Camino – Cristo Atlético0–1VTercera División RFEF - Group 8Turégano – La Virgen del Camino0–1GYTercera División RFEF - Group 8La Virgen del Camino – Calasanz de Soria4–1GYTercera División RFEF - Group 8Salamanca II – La Virgen del Camino1–2GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
51/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LWLDW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.