Mirandés II eredmények, meccsek és forma
Mirandés II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 03:06
V18.9 Csapatközpont 360
Mirandés II meccsközpont
Helyi csapatarchívum17 órája
Utolsó forma
VDDVV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Tercera División RFEF - Group 8Mirandés II – Almazán0–2VTercera División RFEF - Group 8La Virgen del Camino – Mirandés II0–0DTercera División RFEF - Group 8Mirandés II – UD Santa Marta0–0DTercera División RFEF - Group 8Mirandés II – Guijuelo0–2VTercera División RFEF - Group 8Mirandés II – Burgos Promesas1–2V
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY3D6V
Lőtt gól / meccs0,22
Kapott gól / meccs1,22
BTTS22%9 lefedett
Over 2,511%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY3D6V
Lőtt gól / meccs0,22
Kapott gól / meccs1,22
BTTS22%9 lefedett
Over 2,511%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
6formaindex / 1000,17 pont/meccs
0GY1D5V
Lőtt gól / meccs0,17
Kapott gól / meccs1,50
BTTS17%6 lefedett
Over 2,517%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
6formaindex / 1000,17 pont/meccs
0GY1D5V
Lőtt gól / meccs0,17
Kapott gól / meccs1,50
BTTS17%6 lefedett
Over 2,517%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs0,67
BTTS33%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs0,67
BTTS33%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs0,67
BTTS33%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 8Mirandés II – Almazán0–2VTercera División RFEF - Group 8La Virgen del Camino – Mirandés II0–0DTercera División RFEF - Group 8Mirandés II – UD Santa Marta0–0DTercera División RFEF - Group 8Mirandés II – Guijuelo0–2VTercera División RFEF - Group 8Mirandés II – Burgos Promesas1–2VTercera División RFEF - Group 8Atlético Mansillés – Mirandés II1–0VTercera División RFEF - Group 8Mirandés II – Cultural Leonesa II0–1VTercera División RFEF - Group 8Bembibre – Mirandés II1–1DTercera División RFEF - Group 8Mirandés II – Palencia CF0–2V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
24/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LLDDL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.