Atlético Pulpileño eredmények, meccsek és forma
Atlético Pulpileño aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 11:38
V18.9 Csapatközpont 360
Atlético Pulpileño meccsközpont
Csapatprogram naprakész3 perce
Utolsó forma
GYVVVGY

Balsicas Atlético
Tercera División RFEF - Group 13 · Group 13 - 7
2026. 11. 04. 20:00Legutóbbi forma
Tercera División RFEF - Group 13Atlético Pulpileño – Cartagena LU II3–2GYTercera División RFEF - Group 13Santa Cruz – Atlético Pulpileño3–2VTercera División RFEF - Group 13Atlético Pulpileño – Bala Azul2–3VTercera División RFEF - Group 13Atlético Pulpileño – Santomera2–3VTercera División RFEF - Group 13Cotillas CD – Atlético Pulpileño1–2GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs2,40
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
46formaindex / 1001,38 pont/meccs
3GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,63
Kapott gól / meccs1,50
BTTS63%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül38%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
46formaindex / 1001,38 pont/meccs
3GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,63
Kapott gól / meccs1,50
BTTS63%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül38%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 13Atlético Pulpileño – Cartagena LU II3–2GYTercera División RFEF - Group 13Santa Cruz – Atlético Pulpileño3–2VTercera División RFEF - Group 13Atlético Pulpileño – Bala Azul2–3VTercera División RFEF - Group 13Atlético Pulpileño – Santomera2–3VTercera División RFEF - Group 13Cotillas CD – Atlético Pulpileño1–2GYTercera División RFEF - Group 13Atlético Pulpileño – Bullas Deportivo0–0DTercera División RFEF - Group 13Alcantarilla – Atlético Pulpileño0–0DTercera División RFEF - Group 13Atlético Pulpileño – Algar2–0GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
46/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WLLLW · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.