
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Santa Fe forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsSanta Fe · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsSanta Fe · utolsó 10
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
4 GY2 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
19 meccsSanta Fe · utolsó 20
51formaindex / 100 · 1,53 pont/meccs
7 GY8 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
19 meccses minta52,6%BTTS
10/19 · Mindkét csapat gólt szerzett63,2%Over 1,5
12/19 · Legalább két gól36,8%Over 2,5
7/19 · Legalább három gól21,1%Over 3,5
4/19 · Legalább négy gól26,3%Kapott gól nélkül
5/19 · Clean sheet36,8%Nem szerzett gólt
7/19 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsSanta Fe · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsSanta Fe · utolsó 10
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
4 GY4 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
11 meccsSanta Fe · utolsó 20
52formaindex / 100 · 1,55 pont/meccs
4 GY5 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta45,5%BTTS
5/11 · Mindkét csapat gólt szerzett54,6%Over 1,5
6/11 · Legalább két gól45,5%Over 2,5
5/11 · Legalább három gól27,3%Over 3,5
3/11 · Legalább négy gól36,4%Kapott gól nélkül
4/11 · Clean sheet45,5%Nem szerzett gólt
5/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsSanta Fe · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsSanta Fe · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
3 GY3 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
2/8 · Legalább három gól12,5%Over 3,5
1/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsSanta Fe · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
3 GY3 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
2/8 · Legalább három gól12,5%Over 3,5
1/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Santa Fe0–2Once CaldasVAtletico Nacional2–0xG 0,53–0,26Santa FeVSanta Fe2–1xG 0,77–0,40BucaramangaGYSanta Fe2–1xG 0,64–0,82JaguaresGYLlaneros1–0xG 1,82–1,37Santa FeVSanta Fe2–2Fortaleza FCDIndependiente Medellin0–1Santa FeGYDeportivo Pereira1–2Santa FeGYUnion Magdalena1–1Santa FeDSanta Fe0–1Deportivo CaliVAlianza Valledupar1–4Santa FeGYSanta Fe1–0Deportes TolimaGYSanta Fe0–0Vasco DA GamaDSanta Fe2–2Fortaleza FCDSanta Fe3–2MillonariosGYJunior1–1xG 1,29–0,73Santa FeDRiver Plate1–1xG 2,58–1,29Santa FeDSanta Fe0–0America de CaliDSanta Fe0–0xG 1,33–0,08River PlateD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.