Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Copa Colombia logó
Kolumbia · 2026/27 szezon

Copa Colombia 2026/27: eredmények, tabella és program

Copa Colombia 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Quarter-finals.

Mérkőzés
20
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 2
Helyi adat
2026. 11. 01. 10:12
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
20 mérkőzés 17 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 100,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek11 perce

Csapat0
Mérkőzés20
Befejezett12
Élő0
Következő2
Aktuális fordulóQuarter-finals

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Copa Colombia 2026/2027

12 meccs
Befejezett meccs12
Gól / meccs3,42
BTTS75,0%
Over 2,566,7%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1America de Cali23,004,000,5050,0%100,0%
2Internacional de Bogota23,003,001,00100,0%100,0%
3Atletico Nacional23,003,001,0050,0%100,0%
4Once Caldas13,001,000,000,0%0,0%
5Independiente Medellin21,503,002,00100,0%100,0%
6Santa Fe21,001,501,50100,0%50,0%
7Fortaleza FC11,002,002,00100,0%100,0%
8Millonarios11,001,001,00100,0%0,0%
9Union Magdalena11,001,001,00100,0%0,0%
10Quindio11,001,001,00100,0%0,0%
11Llaneros20,501,002,50100,0%50,0%
12Barranquilla20,500,502,5050,0%50,0%
13Alianza Valledupar10,000,001,000,0%0,0%
14Real Cundinamarca10,001,002,00100,0%100,0%
15Deportivo Pasto10,001,004,00100,0%100,0%
16Deportivo Pereira10,001,004,00100,0%100,0%
17Deportivo Cali10,000,003,000,0%100,0%