
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Loznica forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsLoznica · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsLoznica · utolsó 10
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
3 GY3 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
15 meccsLoznica · utolsó 20
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
4 GY6 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
15 meccses minta60,0%BTTS
9/15 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
12/15 · Legalább két gól53,3%Over 2,5
8/15 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
6/15 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
3/15 · Clean sheet26,7%Nem szerzett gólt
4/15 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsLoznica · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
8 meccsLoznica · utolsó 10
42formaindex / 100 · 1,25 pont/meccs
2 GY4 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól37,5%Over 2,5
3/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól37,5%Kapott gól nélkül
3/8 · Clean sheet12,5%Nem szerzett gólt
1/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
8 meccsLoznica · utolsó 20
42formaindex / 100 · 1,25 pont/meccs
2 GY4 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól37,5%Over 2,5
3/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól37,5%Kapott gól nélkül
3/8 · Clean sheet12,5%Nem szerzett gólt
1/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsLoznica · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsLoznica · utolsó 10
38formaindex / 100 · 1,14 pont/meccs
2 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól71,4%Over 2,5
5/7 · Legalább három gól57,1%Over 3,5
4/7 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/7 · Clean sheet42,9%Nem szerzett gólt
3/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsLoznica · utolsó 20
38formaindex / 100 · 1,14 pont/meccs
2 GY2 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól71,4%Over 2,5
5/7 · Legalább három gól57,1%Over 3,5
4/7 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/7 · Clean sheet42,9%Nem szerzett gólt
3/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Naftagas1–0LoznicaVLoznica1–2CukarickiVLoznica1–1OFK VršacDFK Vozdovac1–1LoznicaDLoznica1–0Semendrija 1924GYNapredak3–0LoznicaVLoznica2–0FK Spartak Zdrepceva KRVGYJedinstvo Ub2–3LoznicaGYLoznica2–2JavorDTSC Backa Topola4–0LoznicaVLoznica1–1TeleoptikDMetalac GM2–4LoznicaGYLoznica0–0OFK Bor 1919DGrafičar2–2LoznicaDLoznica2–3Borac CacakV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.