Szerbia · 2026/27 szezon
Prva Liga 2026/27: eredmények, tabella és program
Prva Liga 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 16.
- Mérkőzés
- 112
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 1
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 73/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
112 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
83,8% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak1 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Metalac GMJedinstvo Ub1–3VégeDubočicaFK Vozdovac0–0VégeOFK Bor 1919FK Spartak Zdrepceva KRV0–1VégeTeleoptikJavor2–3VégeGrafičarNapredak2–0VégeBorac CacakSemendrija 19242–0VégeOFK VršacTSC Backa Topola2–1VégeNaftagasLoznica1–0VégeLoznicaOFK Vršac1–1VégeBorac CacakNapredak0–0VégeOFK Bor 1919Jedinstvo Ub0–2VégeNaftagasFK Vozdovac2–1Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1TSC Backa Topola707010056Javuló trend ↑2Javor70739252Javuló trend ↑3Borac Cacak63707252Gyengülő trend ↓4Naftagas59576868Javuló trend ↑5OFK Vršac52574464Stabil trend →6FK Vozdovac46434068Gyengülő trend ↓7Semendrija 192442434452Gyengülő trend ↓8Dubočica42432860Javuló trend ↑9Jedinstvo Ub42435640Javuló trend ↑10Loznica41434440Gyengülő trend ↓11Napredak40403260Javuló trend ↑12FK Spartak Zdrepceva KRV38434432Stabil trend →13Metalac GM37375232Gyengülő trend ↓14Grafičar35335628Gyengülő trend ↓15Teleoptik33274836Javuló trend ↑16OFK Bor 191916101220Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
111 meccsPrva Liga 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 2,31 | 1,92 | 1,15 | 69,2% | 69,2% | |
| 2 | 14 | 2,07 | 2,43 | 1,21 | 85,7% | 78,6% | |
| 3 | 14 | 2,07 | 2,29 | 1,14 | 78,6% | 78,6% | |
| 4 | 14 | 1,86 | 1,36 | 1,00 | 57,1% | 50,0% | |
| 5 | 14 | 1,43 | 1,64 | 1,14 | 64,3% | 57,1% | |
| 6 | 14 | 1,43 | 1,07 | 0,86 | 42,9% | 28,6% | |
| 7 | 14 | 1,36 | 1,21 | 1,07 | 57,1% | 35,7% | |
| 8 | 14 | 1,36 | 1,07 | 1,21 | 42,9% | 42,9% | |
| 9 | 14 | 1,29 | 1,36 | 1,57 | 57,1% | 50,0% | |
| 10 | 14 | 1,14 | 0,86 | 1,21 | 42,9% | 50,0% | |
| 11 | 14 | 1,14 | 1,29 | 1,86 | 50,0% | 50,0% | |
| 12 | 14 | 1,00 | 1,29 | 1,79 | 64,3% | 71,4% | |
| 13 | 14 | 1,00 | 1,36 | 1,86 | 64,3% | 64,3% | |
| 14 | 14 | 0,93 | 1,36 | 1,57 | 71,4% | 50,0% | |
| 15 | 13 | 0,92 | 1,08 | 1,54 | 38,5% | 53,9% | |
| 16 | 14 | 0,57 | 0,57 | 1,93 | 35,7% | 50,0% |