
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
SV Wehen forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsSV Wehen · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsSV Wehen · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
4 GY3 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
12 meccsSV Wehen · utolsó 20
42formaindex / 100 · 1,25 pont/meccs
4 GY3 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
12 meccses minta50,0%BTTS
6/12 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
9/12 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
8/12 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
6/12 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
3/12 · Clean sheet41,7%Nem szerzett gólt
5/12 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsSV Wehen · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
7 meccsSV Wehen · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY1 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól71,4%Over 2,5
5/7 · Legalább három gól42,9%Over 3,5
3/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet42,9%Nem szerzett gólt
3/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
7 meccsSV Wehen · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY1 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól71,4%Over 2,5
5/7 · Legalább három gól42,9%Over 3,5
3/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet42,9%Nem szerzett gólt
3/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsSV Wehen · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsSV Wehen · utolsó 10
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsSV Wehen · utolsó 20
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Verl1–4SV WehenGYSV Wehen7–1SG Sonnenhof GrossaspachGYSSV Jahn Regensburg0–0SV WehenDSV Wehen3–0Alemannia AachenGYFC Ingolstadt 042–4SV WehenGYSV Wehen1–2Karlsruher SCVSV Wehen1–4MSV DuisburgVSV Wehen0–1Waldhof MannheimVHansa Rostock1–1SV WehenDSV Wehen0–0Rot-Weiß EssenDSV Wehen0–4Bayer LeverkusenVWürzburger Kickers4–0SV WehenV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.