Nemzetközi · 2026/27 szezon
Klub felkészülési mérkőzések 2026/27: eredmények, tabella és program
Klub felkészülési mérkőzések 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Club Friendlies.
- Mérkőzés
- 379
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 19
- Helyi adat
- 2026. 10. 21. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 70/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
379 mérkőzés
594 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
53,2% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak17 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
BellinzonaCollina d'Oro2–0VégeIFK NorrkopingKalmar FF0–0VégeGuadalajara ChivasClub America2–0VégeZenitBate Borisov1–0VégeMoldeKristiansund BK3–0VégeLudogoretsCherno More Varna5–0VégeHamburger SVFC Copenhagen2–0VégeCSKA MoscowArsenal Tula3–1VégeDynamoRodina Moskva3–2VégeMonterreyToluca2–1VégeAEK LarnacaApollon Limassol3–0VégeTuranFenerbahçe0–2Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Espanyol II9910093100Stabil trend →2Brentford96100100100Stabil trend →3Leeds96100100100Stabil trend →4SV Darmstadt 9896100100100Stabil trend →5Molde96100100100Stabil trend →6Malmo FF96100100100Stabil trend →7Real Madrid96100100100Stabil trend →8Shakhtar Donetsk96100100100Stabil trend →9Anderlecht96100100100Stabil trend →10Ludogorets96100100100Stabil trend →11AEK Larnaca96100100100Stabil trend →12Slovan Liberec96100100100Stabil trend →13WSG Wattens96100100100Stabil trend →14Sigma Olomouc96100100100Stabil trend →15Teuta Durrës96100100100Stabil trend →16AEL96100100100Stabil trend →17Ararat-Armenia96100100100Stabil trend →18Třinec96100100100Stabil trend →19Artis96100100100Stabil trend →20RAAL La Louvière96100100100Stabil trend →21Ibiza96100100100Stabil trend →22Athletic Club II96100100100Stabil trend →23Le Havre9610010080Stabil trend →24FSV Mainz 059610010080Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
348 meccsKlub felkészülési mérkőzések 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3,00 | 5,00 | 1,00 | 50,0% | 100,0% | |
| 2 | 2 | 3,00 | 5,50 | 2,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 3 | 1 | 3,00 | 7,00 | 0,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 4 | 3 | 3,00 | 2,33 | 0,00 | 0,0% | 33,3% | |
| 5 | 1 | 3,00 | 7,00 | 0,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 6 | 2 | 3,00 | 4,00 | 1,00 | 50,0% | 100,0% | |
| 7 | 2 | 3,00 | 3,50 | 0,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 8 | 1 | 3,00 | 6,00 | 0,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 9 | 1 | 3,00 | 5,00 | 0,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 10 | 2 | 3,00 | 3,50 | 1,00 | 50,0% | 100,0% | |
| 11 | 1 | 3,00 | 5,00 | 0,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 12 | 1 | 3,00 | 7,00 | 2,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 13 | 1 | 3,00 | 6,00 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 14 | 1 | 3,00 | 6,00 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 15 | 1 | 3,00 | 5,00 | 0,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 16 | 2 | 3,00 | 2,50 | 0,50 | 50,0% | 100,0% | |
| 17 | 1 | 3,00 | 5,00 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 18 | 1 | 3,00 | 4,00 | 0,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 19 | 1 | 3,00 | 5,00 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 20 | 1 | 3,00 | 4,00 | 0,00 | 0,0% | 100,0% |